Компанії, що спеціалізуються на виробництві сигарет, відомі у всьому світі. Категорія дорогих сигарет доступна практично у всіх виробників сигарет. Хоча цей вид сигарет створений для людей з високим соціальним становищем, кожен може собі їх дозволити – їхня вартість справді висока. Можна купити сигарети марвел у нашому інтернет магазині зі знижкою та не витрачати свій час.

Dunhill

Життєво важливою подією на фоні цих цигарок стала Перша світова війна. Скориставшись енергійною рекламою куріння сигарет на передньому краї, Альфред Данхілл, який фактично раніше відкрив невеликий магазин цигарок у Лондоні, почав розсилати цілі пачки сигарет на передній край. Отже, чутка про особливий солідний смак тютюну преміум-класу дійшла до імператорського палацу, а потім розлетілася по всьому світу. Вартість сигарет Dunhill визначається безліччю змінних, від легкого та гідного смаку, досягнутого за допомогою унікальної сучасної технології різання сигарет, до унікальної елегантної упаковки.

Parliament

Мабуть, одна з найвідоміших марок сигарет на планеті. Без жодного ризику заявити, що протягом усього свого існування сигарети Philip Morris справді мали відтінок елітарності. Поряд із тендітним і гідним смаком тютюну ціна Parliament також визначає унікальний повітряний фільтр, який не тільки дозволяє зберегти зуби білими, але й додатково запобігає отруєнню легенів небезпечними елементами.

Sobranie Black

Тютюн, вирощений у Бразилії без забруднень та непотрібних ароматних інгредієнтів, надає цигаркам чистого та вишуканого смаку. Вони також оснащені вугільним фільтром, основне завдання якого – боротися з легкими клієнта. Композиція Sobranie Black справді консервативна і строга: чорна пачка завжди виглядає солідно. У Росії її ця марка сигарет не користується популярністю серед населення. Важливо те, що російські «Збори» якісно відрізняється перевагами від міжнародних – отже, виходить, що покупець переплачує лише за бренд.

Captain Black

«Чорний капітан» справді завоював серця кількох курців сигарет як своєю високою якістю, так і фантастичною різноманітністю смаків. Приємна та інтенсивна перевага сигарет добре відома у всьому світі і вже давно подобається багатьом. Їхня висока вартість обговорюється індивідуальністю покриття – курильна суміш покривається відновленим тютюновим листом, а також сигарети для цих сигарет вибираються із спеціальних діапазонів. Captain Black вважається однією з найміцніших сигарет із вмістом смоли 14 мг і нікотину 1,2 мг.

Senator Private Blend

Жерстяна золотиста упаковка цигарок Legislator відразу говорить про приналежність цієї марки до вищого класу. На відміну від попередніх екземплярів нашого рейтингу, ці ексклюзивні цигарки російського виробництва, а також створені компанією «Донський тютюн» разом із сигаретою Richmond. Головна особливість цих дорогих сигарет – витриманий тютюн: унікальна суміш курильних сигарет сортів Вірджинія, Берлі, а також азіатських марок міститься в дубових бочках і витримується там на якийсь час. Тим не менш, сигарети Legislator відносяться до тютюнових виробів середньої фортеці – вони містять лише 0,5 мг чистого нікотину. Завдяки унікальній технології роботи з приготування сигарет досягається виключно відомий смак Senator у деталях.